Kimler İçin?

Programlama hizmeti antrenman yolculuğunun herhangi bir aşamasında hedeflerine uygun kısa ve uzun vadeli program isteyen, çok fazla detaya odaklanılmasına ihtiyaç duymayan kişiler için mükemmel bir seçimdir.

Süreç Nasıl İşliyor?

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 24 saat içinde onay içeren bir e-posta alacaksınız. Daha sonra 30 dakikalık görüntülü görüşmede tüm detayları konuşacağız ve ardından plan üzerinde çalışmaya başlayacağım.

Tam olarak neler elde ediceksin?

  • Tamamen kişiselleştirilmiş antrenman programı
  • İlk antrenman haftasının sonunda form / teknik geri bildirimleri
  • Biten antrenman döngüleri sonrası görüntülü görüşme ve raporlama (6-12 hafta)

Kimler İçin?

Danışmanlık hizmeti, yardıma ihtiyaç duydukları belirli bir konuda soruları olan ve bunlara çözüm arayan kişiler içindir. Programınız , antrenman sürenizin organizasyonu, egzersiz teknikleriniz veya yorgunluk yönetimi vb gibi konularda yardım arıyorsanız danışmanlık hizmeti tam size göre.

Süreç Nasıl İşliyor?

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 24 saat içinde onay içeren bir e-posta alacaksınız. Daha sonra size daha detaylı sorular soracağım ve görüntülü görüşmemizin zamanını belirleyeceğiz.

Tam olarak neler elde ediceksin?

  • İhtiyaç duyduğunuz konulara kişisel çözümler ve rehberlik
  • E-postanıza gönderilen , hazırlık notlarımı içeren kişisel PDF dosyası

Danışan Yorumları

profile
Ömer

Son altı ayda, koçum Ali'nin yönlendirmesiyle uyguladığım haftada üç gün süren full body antrenman programı, sporla ilgili olmayan bazı sakatlıklarım olmasına rağmen oldukça başarılı geçti. Ali, bu sakatlıkları dikkate alarak programı öyle bir şekilde düzenledi ki, antrenmanlar sırasında acıyı tamamen sıfıra indirebildik. Bu sayede, kollarım, sırtım ve bacaklarım dahil olmak üzere tüm vücut bölgelerimde sağlıklı ve dengeli bir şekilde gelişme kaydettim. Spor programının genel verimliliği, hem sakatlıklarımın iyileşme sürecine katkı sağladı hem de vücudumu daha sağlam ve dirençli hale getirdi. Bu süreçte Ali'nin profesyonel yaklaşımı ve kişisel ihtiyaçlarıma gösterdiği özen, spordan aldığım verimi maksimize etmemi sağladı. Bu sürecin genel sağlığın ve yaşam kalitem üzerindeki olumlu etkileri sayesinde her günü daha verimli ve mutlu geçirmeye başladım.

profile
Burak

Ali için bir koçtan fazlası diyebilirim. Hayatınıza bile yön verecek düşünce,tecrübe,bilgi ve donanıma sahip kişi. Onun çalışmaya başladıktan sonra neden daha önce çalışmamışım diyorsun. Bana katmış oldukları parayla ödenemez şeyler çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim biri. Gözle görülür bir gelişim ve kendinize birşeyler katmak istiyorsanız doğru kişi olduğuna hiç şüpheniz olmasın. O yüzden mutlu olup sonuç almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kendinizi Ali’ye bırakmak o gerisini halleder.

profile
Ünal

Ali ile 3 aylık koçluk sürecimde bacak ve kalça üzerine yoğunlaştık herkesin ve benim de kafamda olan “alt vücut zor gelişir” algısını tamamen yıktı. Sorduğum sorular en ince ayrıntısına kadar ve bence herkesin anlayacağı şekilde cevap verdiğini düşünüyorum.Cevaplar karşı tarafı teknik ile boğmaktan daha çok mantığı anlatmaktı. Beslenme konusunda bana verdiği püf noktalar temiz kilo almama çok yardımcı oldu. Mükemmel bir koç-öğrenci ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim.Çok fazla detaycı biriyim ufak şeyler moralimi bozar fakat Ali her şeyin telafisi olduğunu teoride anlattı ve pratikte gösterdi.

profile
Ahmet

Ali ile tanıştığım için çok şanslıyım. Kendisi dürüst,ahlaklı, işinin ehli ve gerçek bir sporcu. Her şeyden önce bir dost. Beraber çalışmaya başlamadan önce de hiçbir sorumu yanıtsız bırakmazdı ve neyi neden yapmam gerektiğini detayları dahilinde anlatırdı. Eğitim aldığım süreçte ise günlük detaylandırdığı programlar sayesinde aldığım sonuçlardan fazlasıyla memnunum. Her şey için teşekkürler hocam, daha uzun zamanlar beraber olmak dileğiyle

Bize Ulaşın

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!